Blog

2019-09-10T00:00+02:00

Wynajmij skuter Hop.City i Vooom na miasto!

Któż nie lubi czuć wiatru we włosach oraz nieskrępowanej wolności, jaką daje jazda motorem? Tymczasem jazda elektrycznym skuterem ma dodatkową zaletę! Szczególnie wcześnie rano, gdzieś na niezatłoczonych obrzeżach miasta, bezszelestnie płynąc asfaltową szosą możesz delektować się śpiewem ptaków. I jeszcze ta świadomość, że smog to nie Twoja zasługa. Niniejszym miło nam poinformować o podjęciu współpracy z Hop.City operatorem 1000 elektrycznych skuterów.

Prawdopodobnie już w ostatnim kwartale bieżącego roku użytkownicy aplikacji Vooom będą mogli za jej pomocą wynająć skutery na minuty Hop.City, które w obecnej chwili dostępne są w 7 polskich miastach. Wynajem jednośladów przez aplikacje Vooom będzie dostępne zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i dla klientów biznesowych. Z usługi będzie można skorzystać także w ramach Pakietów Mobilności, naszego innowacyjnego benefitu pozapłacowego umożliwiającego firmom dofinansowanie pracownikom codziennych dojazdów do pracy.

Postanowiliśmy połączyć siły na rzecz rozwoju nowoczesnej miejskiej mobilności. Cieszymy się, że nasze skutery będzie można wynająć poprzez aplikację Vooom. Widzimy olbrzymi potencjał tej współpracy i możliwość rozszerzenia jej w kolejnych miastach. Nie bez znaczenia jest wygoda użytkownika, który korzysta z jednej aplikacji.

Łukasz Banach, współzałożyciel Hop.City.

Prezes Vooom, Włodzimierz Łoziński podkreśla natomiast, że naszym celem jest zapewnienie użytkownikom indywidualnym i biznesowym ekologicznej i ekonomicznej alternatywy wobec wszechobecnych dziś na ulicach polskich miast samochodów, bez stania w korkach i negatywnych konsekwencji dla środowiska. Czego sobie i Wam życzymy.

Ostatnie wpisy